Pro krásu a zdraví to nejlepší….

ROLLEROVÁ MEZOTERAPIE

Odstraňuje drobné vrásky. Podstata této metody spočívá v nanesení účinné látky – aktivní látky, často kyseliny hyaluronové, na pokožku. Potom následuje přiložení rollerového válečku, který je opatřený různě dlouhými mikrojehlicemi s různě dlouhými hroty.

Roller usnadňuje průnik aktivní látky do pokožky, současně působí jako specifická masáž.

Metoda podporuje tvorbu kolagenu a tím způsobuje vyhlazení vrásek. Vstup velmi tenkých mikrojehlic do kůže nevyvolává její poškození. Rollerová mezoterapie aktivuje tvorbu fibroblastů buněk, které jsou odpovědné za novotvorbu kolagenních vláken. Výsledkem metody je nejen omlazení kůže, ale také vyplnění drobných jizviček po akne. Použití různě dlouhých hrotů umožňuje využití tohoto způsobu při likvidaci strií, jizev a projevů celulitidy.

Injekční mezoterapie

Co je injekční mezoterapie?

Mezoterapie spočívá v aplikaci mikroinjekcí účinných látek do střední vrstvy kůže. Léčebné látky obsahují vysoké koncentrace vitaminů, aminokyselin, koenzymů, kyseliny hyaluronové-látek, které mají zásadní význam pro regeneraci pokožky mezoterapie má široké indikační spektrum odstraňuje:

  • povrchní i hlubší vrásky
  • vrásky mezi obočím
  • vrásky na čele
  • oblast okolo úst (nosolícní rýhy)
  • krk-oblast dekoltu
  • hřbety rukou

Princip mezoterapie

Injekční mezoterapie napravuje přirozenou ztrátu kyseliny hyaluronové v důsledku stárnutí. Kromě odstraňování vrásek, výrazně zlepšuje tonus a elastcitu kůže. Výkony je nutno opakovat. Jeden cyklus ošetření představují tři injekce v individuálně stanovených intervalech

Po výkonu – za 6 týdnů – z archivu MPX MEDAPREX s.r.o.

Před výkonem –výplň princess filler- z archivu MPX MEDAPREX s.r.o.

Po výkonu za 6 týdnů – z archivu MPX MEDAPREX s.r.o. 

Před výkonem –výplň princess filler- – z archivu MPX MEDAPREX s.r.o.

 

Odstraňování vrásek souvisí s tématem omlazování kůže, do kterého dále patří tyto služby: Omlazování kůže – rejuvenace, LHE – Léčba pulsním světlem , Soft biostimulační scan laser, Chemický peeling, BellaPeel a Aplikace krevní plazmy.

Kontakty

Kožní sanatorium spol. s r.o.

Velká Hradební 47

400 01, Ústí nad Labem

Tel. a fax: +420 475 209 228

helena@koznisanatorium.cz


Objednávat se lze pouze osobně nebo telefonicky!

Kosmetika

Tel.: +420 475 212 012


Doporučte nás!
na facebooku

nebo přátelům na email

Doporučit emailem