Pro krásu a zdraví to nejlepší….

Příčiny

Zvýšené vypadávání vlasů je výsledkem kombinací různých příčin

Věk, vlivy hormonální, celkové choroby, nesprávný dietní režim (diety s omezením bílkovin), psychika-stresy krátkodobé i dlouhodobě působící a vlivy genetické (dědičnost). Věk ovlivňuje vypadávání vlasů téměř u všech lidí v různém stupni postižení – nejedná se o chorobný stav. Proces stárnutí souvisí u žen s poklesem ženských pohlavních hormonů. Tři stadia prořídnutí vlasů u žen s androgenetickou alopecií (klasifikace podle Ludwiga). Měření se provádí podle šířky střední pěšinky.

Sledování rozsahu prořídnutí a kvality vlasů

Rozsah poškození vlasů lze vyšetřit moderní počítačovou metodou, kterou zjišťujeme počet poškozených vlasů, počet kvalitních vlasů, rychlost růstu, menší počet vlasů, méně rostoucích vlasů, více vlasů odsouzených k vypadnutí, zpomalený růst vlasů a menší tlouštka vlasů (vyšetření se provádí v Kožním sanatoriu – na toto vyšetření se pacient musí objednat /analýza/- monitorování stadia onemocnění vlasů, zhodnocení výsledků – zjištění tlouštky a růst vlasů provádí nepublikovanou patentovanou metodou MUDr. J. Duchková DrSc.)

Fototrichogram

Léčba vypadávání vlasů

Injekční mezoterapie

Spočívá v aplikaci účinných výživných látek drobnými 20 – 25 vpichy do oblasti kštice, která je nejvíce vystavena pravděpodobnosti vypadání vlasů. Léčba se opakuje zprvu ve 14denních intervalech 4x, potom v měsíčních intervalech 6x i vícekrát. Udržovací léčba je prováděná v delších intervalech. Záleží na výsledcích léčby. Za úspěch u pokročilého prořídnutí vlasů považujeme i zastavení vypadávání.

Provádění injekční mezoterapie aplikací 20-25-ti drobných vpichů s použitím aktvní látky obsahující vitaminy ze skupiny B, aminokyseliny, zinek, enzymy.

S léčbou ztráty vlasů též souvisí aplikace krevní plazmy.
Kontakty

Kožní sanatorium spol. s r.o.

Velká Hradební 47

400 01, Ústí nad Labem

Tel. a fax: +420 475 209 228

kozni.sanatorium@seznam.cz


Objednávat se lze pouze osobně nebo telefonicky!

Kosmetika

Tel.: +420 475 212 012


Doporučte nás!
na facebooku

nebo přátelům na email

Doporučit emailem