Pro krásu a zdraví to nejlepší….

Skin-station je unikátní přístroj s výrazným, ale šetrným účinkem na kůži. Lze použít v mnoha indikacích. Metoda je vhodná pro omlazování kůže (fotorejuvenace), odstraňování pigmentových skvrn, cévek, odstraňování nežádoucího ochlupení a ojedinělých projevů psoriázy. Při léčbě některých forem akné a rosacey a dalších chorob.

Fotorejuvenace

Neinvazivní ošetření pleti obličeje, krku, dekoltu, hřbetu rukou. Postupně dochází ke stimulaci kolagenu (pojivového vaziva), kůže se vypíná, zmenšují se póry. V současné době se jedná o velmi často používanou metodu k omlazení pokožky.


 Skin station LHE – Provádění omlazení kůže obličeje (Fotorejuvenace)

LHE – Fotorejuvenace souvisí s tématem omlazování kůže, do kterého dále patří tyto služby : Omlazování kůže – rejuvenace , Odstranění vrásek , Soft biostimulační scan laserChemický peeling BellaPeel a  Aplikace krevní.

Léčba akné

Osvětlováním nemocné kůže se tvoří prostředí bohaté na kyslík, které likviduje bakterie p. acnes. Teplo urychluje hojení. K výraznému zlepšení dochází v průběhu 4 týdnů. Průměrný počet návštěv je 4-6.

Odstraňování pigmentace

Krátký impulz se zaměří na pigment (melanin), kde působením vysokého tepla (74 c⁰) dojde k jeho odstranění.

Odstranění cévek na obličeji

Skin station LHE pulzní světlo reaguje s barvivem hemoglobin, které destruuje současně se ztrácejí rozšířené cévky. Odstraňování drobných cévek lze provádět také roller metodou

Trvalé odstranění chloupků

Lidská pokožka obsahuje barvivo melanin. Jeho největší koncentrace je ve vlasových cibulkách. Světelný pulz ze „skin station“ přístroje pronikne do horní vrstvy pokožky a zasáhne vlasovou cibulku. Světelná energie je pohlcena koncentrovaným tmavým melaninem. Světlo se přemění na teplo. Vlasová cibulka je i s pigmentem teplotou až 70 stupňů trvale zničena. Výkon se musí několikrát opakovat

LHE – odstraňování ochlupení na dolních končetinách

Kontakty

Kožní sanatorium spol. s r.o.

Velká Hradební 47

400 01, Ústí nad Labem

Tel. a fax: +420 475 209 228

helena@koznisanatorium.cz


Objednávat se lze pouze osobně nebo telefonicky!

Kosmetika

Tel.: +420 475 212 012


Doporučte nás!
na facebooku

nebo přátelům na email

Doporučit emailem